כל מה שרציתם לדעת על עבודות נגרות בבית

אם אתם רוצים להתחיל תהליך של עיצוב וחידוש הבית, עליכם לקחת בחשבון שיהיה צורך בעבודות נגרות. אלו עבודות שעושים אותן כאשר רוצים להחליף את המטבח, להוסיף ארונות לחדרים השונים ועוד. מה עליכם לדעת על התהליך ובפרט על הנגר שבחרתם והחומרים בהם הוא משתמש? המשיכו בקריאה ותגלו.

איך נראה תהליך התקשרות עם נגר?

ראשית חשוב מאוד לפנות לנגר בשלב הכי מוקדם של תהליך השיפוץ. מדוע? זאת משום שככל שתבצעו את ההזמנה מוקדם יותר, כך תמנעו עיכובים מיותרים וגם בגלל העובדה שעליכם להבין מה תהיה העלות הצפויה ובהתאם לכך להיות מוכנים מראש עם התקציב שלכם.

הצעות מחיר מנגרים

כמו בכל התקשרות עם בעל מקצוע, חשוב מאוד לקבל הצעות מנגרים, כשיש לכם כבר תכנית מוכנה הכוללת את עבודות הנגרות שתרצו. כאשר אתם לוקחים הצעת מחיר, בדקו שקיבלתם הצעה מפורטת עד הפרמטרים הקטנים ביותר. שימו לב, אם ביצעתם את ההשוואה וחתמתם על הסכם עם הנגר, אז הצעת המחיר הראשונית הופכת להזמנת עבודה לכל דבר. חשוב מאוד, שתגדירו גם את לוח הזמנים וכמו כן את נושא התשלומים. אצל מרבית הנגרים, תצטרכו לשלם מקדמה של שליש מהתשלום והשאר במועד האספקה.

קניית מוצרים מוכנים או פנייה לנגר?

כאשר אתם פונים לנגר מקצועי, אתם מקבלים שירות עבודות נגרות בהתאמה אישית. המוצר הזה יהיה בהתאם למידות המבוקשות, לצרכים וכמו כן בהתאם למקום שיש ברשותכם בבית. זאת להבדיל מקנייה של מוצרים מוכנים בחברות גדולות ובחנויות המוכרות רהיטים. מה שכן, יש גם לקחת בחשבון את נושא המחיר ונושא האספקה. המחירים של עבודות נגרות בהתאמה אישית יכולים להיות יקרים יותר מחברות, חנויות ורשתות וגם זמני האספקה עשויים להיות ארוכים יותר.

בחרתם בנגר? איזה עבודות ניתן לבצע?

עבודות שנגר מבצע במסגרת שיפוץ יהיו קשורות בעיקר לבניית מטבחים, ארונות אמבטיה, משטחים ורהיטים. אם מדובר על עבודות מתקדמות יותר, אפשר להזמין גם בנייה של מדרגות עץ וכמו כן קירות או אלמנטים שיכולים לצור הפרדה ועשויים גם כן מעץ.

ציפויים וסוגי עץ בעבודות נגרות

מבחינת ציפויים, קיימים שני ציפויים מוכרים:
פורמייקה – ציפוי פלסטי, אותו ניתן להזמין בכל מיני צבעים, מרקמים וגימורים. מדובר על חומר עמיד וחזק. פורניר – ציפוי הכולל שכבה דקה של עץ טבעי. היתרונות שלו נעוצים בכך שיש לו מראה עץ טבעי. יש לשמור עליו, שכן אם מקבל מכה, יהיה קשה לתקן את הציפוי.
מבחינת סוגי העץ, אלו הם חלק מסוגי העץ המוכרים:
עץ מלא – מדובר על עץ בצורה הטבעית שלו. הוא יקר יחסית בהשוואה לשאר סוגי העץ והוא עמיד לפגיעות ורטיבות.
חיפוי קיר עץ – חיפוי קירות בעץ ברמת גימור מושלמת ובנגרות מותאמת אישית
סנדוויץ' – מדובר על שכבות עץ המודבקות אחת על השנייה. יש סוגים איכותיים יותר ויש כאלה שאיכותיים פחות. עץ זה הוא חזק ועמיד למכות ורטיבות.
MDF – מדובר על נסורת של עץ המודבקת בלחץ. עץ זול וקל לעיבוד. מה שכן, יש לו כמה חסרונות בהם, התנפחות כאשר יש מגע עם מים ויש לזכור שמדובר על עץ חלש יחסית.
סיבית – בדומה ל-MDF, מדובר על שבבי עץ שמודבקים בלחץ. סוג עץ זה נחשב לזול יחסית, לחלש ולכזה שלא עומד טוב בפני רטיבות.

מדוע כדאי להזמין נגרות בהתאמה אישית?

מדוע כדאי להזמין נגרות בהתאמה אישית? עולם הנגרות עבר לא מעט תהפוכות, כשבתחילת הדרך הוא היה עושה שימוש מינימלי במיכון ולאחר מכן עבר לייצור המוני וממוכן כמו בכל תחום, והיום יש חזרה לעיצוב אישי, ל"טאץ'" הייחודי ולאמירה הפרטית. אם פעם המטבח לא קיבל את הכבוד אותו הוא מקבל היום והיה עוד חלל בבית רק כזה שגם מכינים בו אוכל, היום הוא עולם ומלואו ורבים רואים בו כחדר התרפיה שלהם (בבישול ובאפייה) וכמובן גם מקום מפגש משפחתי מן המעלה הראשונה. הנה קצת הסבר למה כדאי להזמין עבודות נגרות בהתאמה אישית על פני בחירה במוכר ובהמוני. להמשיך לקרוא מדוע כדאי להזמין נגרות בהתאמה אישית?

היתרון של מטבחים כפריים המיוצרים בעבודת יד

היתרון של מטבחים כפריים המיוצרים בעבודת יד – בעולם המודרני בו אנו חיים, אנו רגילים שרוב הדברים שנמצאים סביבנו מיוצרים במכונות. הכל צריך להיות בכמויות ויש דרישה שצריך לספק, ונראה שמגע היד של פעם כבר לא תופס מקום משמעותי בעולם הייצור. עבודת יד בכל הקשור לייצור מטבח כפרי גם היא כבר פחות נפוצה מפעם, אך היא עדיין משמעותית ויכולה לעשות את ההבדל בין המטבח שאנו רוצים וחולמים עליו לבין מטבח שאנו מתפשרים עליו. הנה כמה יתרונות של מטבחים כפריים מודרניים המיוצרים בעבודת יד על פני אל המיוצרים על ידי מכונות כחלק מפס ייצור מתוכנן מראש.

מטבחים כפריים המיוצרים בעבודת יד - מרסלו אומנות הריהוט

שילוב עם הטבע

עיצוב מטבח כפרי שנבנה בעבודת יד הוא השילוב האמיתי עם הטבע. הוא החיבור האותנטי ביותר שניתן לדמיין. מטבח כפרי הוא מטבח שאמור להתחבר לאימא אדמה, להתכתב עם פריחה וצמיחה והאדם כידוע הוא חלק מהבריאה והטבע. זו הסיבה שמטבחים כפריים שמיוצרים בעבודת יד יתנו את התוצאה הטובה ביותר. ברגע שיד אדם, שהטבע עובד, לא יכול להיות טוב יותר מזה. ייצור מטבח כפרי בעבודת יד דורשת גימור מקצועי וטבעי יחד עם צביעה קפדנית, ואין כמו יד אדם שתעשה את זה בצורה מושלמת.

עיצוב מטבח כפרי שנבנה בעבודת יד

פונקציונאליות

מטבח המיוצר בעבודת יד על ידי איש מקצוע יכול לתת דגש על כל פרט ופרט ולדאוג לכך שהפונקציונאליות תהיה מקסימלית. נגר מקצועי שבונה בידיו את המטבח, יעשה את זה בהתאם לצרכים ולדרישות של הלקוחות שלו. הוא יביא עימו את הניסיון שלו ויציע ללקוחות שלו בהתאם למה שהוא יודע שטוב עבורם, הוא יבין מהם השימושים שלהם במטבח (ולא לכל אחד יש את אותם השימושים) ויעשה את הכל על מנת שהם יהיו נוחים עבורם כמה שיותר, ובסופו של דבר, בשל היותו בונה ידנית את המטבח ומעצב אותו, הוא יוכל לבטא את כל הרצונות, הצרכים והדרישות הללו.

מטבח כפרי מעוצב דגמי 2019

עיצוב ייחודי

לא משנה איזה נבחר, אם הוא יהיה מיוצר על ידי מכונה הוא יהיה דומה למטבחים אחרים באותו העיצוב. מכונה היא מכונה ואי אפשר לברוח מזה, ומי שמחפש עיצוב ייחודי, מי שמחפש את ה"טאץ'" הלא שגרתי של הנגר ימצא אותו רק בייצור בעבודת יד.

למה דווקא ב"מרסלו אומנות הריהוט"?

אם אתם רוצים מטבח כפרי אמיתי, אם אתם רוצים שזה יהיה חלל שתתרגשו כל פעם מחדש להיכנס אליו ולעבוד בו, אם אתם רוצים "טאץ'" ייחודי, יפה ואומנותי, ב"מרסלו אומנות הריהוט" תוכלו לקבל את כל אלו. ב"מרסלו אומנות הריהוט" עובד צוות מקצועי ואיכותי המנוהל על ידי בעל החברה – מרסלו ביאלוסטוצקי, צוות בעל ניסיון רב שישמח לבנות לכם מטבח כפרי אותנטי שעונה על כל הצרכים שלכם ומספק לכם את החוויה אותה אתם רוצים לחוות כל פעם מחדש. המחירים הוגנים ויש הקפדה על עמידה בזמנים שנקבעו.

ראיתם מטבח מעוצב העונה לדרישות שלכם?
צרו איתנו קשר והגשימו חלום!