חדרי ארונות

חולמים על חדרי ארונות? מרסלו אמנות הריהוט מציג חדרי ארונות מעוצבים: עיצוב חדרי ארונות, מעוצבים בהתאמה אישית, עיצוב ארונות בגדים קטנים.

לצפייה בגלריית חדרי הארונות שלנו

גם אתם חולמים על חדר ארונות?

חדר ארונות הוא ללא ספק פתרון חלומי עבור אנשים רבים. הוא יכול להיות חסכוני מאוד במקום, גם אם במחשבה ראשונה מישהו עלול לחשוב  שהקדשת חדר ייחודי לארונות הוא בזבוז של שטח בבית. נהפוך הוא. הוא חוסך מקום של ארון שיכול לנגוס מגודל החדר בגו אתם שוהים, הוא מספק נגישות נוחה יותר לכל הבגדים, עושה סדר בבית וגם משפר את חוויית בחירת הבגדים. כל זאת כמובן, אם בוחרים חדרי ארונות בצורה נכונה.

מהו חדר ארונות ומה יתרונותיו?

חדרי ארונות הם חדרים קטנים עד בינוניים שמוקצים כולם לאחסון בגדים. חדר ארונות ימוקם בדרך כלל ליד חדר השינה לרבות אפשרות שהוא יתפצל מהחדר עצמו. הוא יכול להיות גם במסדרון, בעליית הגג או בכל מקום אחר בו אפשר להקצות לו מקום. היתרונות שלו הם רבים: הוא מאחסן את כל פריטי הלבוש, כולל נעליים, מעילים וז'קטים במקום אחד, הוא משדרג את כל תהליך בחירת הבגדים וגם מפנה שטח יקר לחדרי השינה.

תכנון נכון לשימוש ארוך טווח

חדרי ארונות יכולים להיות בחירה מעולה לאנשים רבים. מה שחשוב באמת הוא לבחור חדרי ארונות מעוצבים בהתאמה אישית ולא רק בגלל הפן העיצובי. אין ספק כי חדר ארונות שמותאם להעדפה האישית שלכם יכול להיות שימושי יותר ולשדרג את הבית. כמו כן, יש לבחור אותו תוך מחשבה על הטווח הארוך. החדר צריך להיות מתאים גם בעוד מספר שנים ולכן יש לתכנן אותו בגודל המתאים, בהתאם לאופי הקניות שלכם ולשאיפות שלכם לעתיד. הוא צריך להיות עשוי מחומרים עמידים וכמובן גם מותאם לשימוש שלכם.

חדרי ארונות בונים בזהירות

מעבר לכך שכל חדר ארונות צריך להיות עשוי מחומרים עמידים שיהיו בטוחים לשימוש, יש צורך לדאוג לבטיחות במישורים אחרים. למשל, חדר ארונות אי אפשר לבנות בפזיזות ובוודאי ללא תכנון מראש. יש לתכנן היטב אפשרות לשינויים עתידיים, לנזקים שיכולים להיגרם למנגנונים שבחדר, וכמובן לבחור  חומר עמיד שיהיה חזק מספיק. אם לא כך, מדפים עלולים לקרוס בבוא היום. לכן החלק החשוב בתהליך עיצוב חדר ארונות הוא תכנון חדר ארונות בטוח ויציב.

חדר ארונות מאומני הריהוט של מרסלו

כפי שכבר יכולתם להבין, ישנם אלמנטים רבים שצריכים להתגבש יחדיו כדי שחדר הארונות שלכם יהיה המיטבי. בדיוק בשביל זה אנו במרסלו אומנות הריהוט נמצאים כאן בשבילכם. אנו מספקים תכנון ובנייה בטוחה של כל חדרי הארונות, בכל הגדלים ובהתאמה אישית לכל אחד. אחרי תיאום ציפיות עם הצוות המנוסה ובחירה מהקטלוג השלנו, התהליך ייראה לכם פשוט, מהיר וקל.

ראיתם חדרי ארונות בהתאמה אישית העונה לדרישות שלכם?
צרו איתנו קשר והגשימו חלום!