מטבח כפרי

חולמים על מטבח כפרי? מרסלו אמנות הריהוט מציג מטבחים כפריים מעוצבים: עיצוב מטבחים כפריים מעוצבים בהתאמה אישית, עיצוב מטבחים קטנים וגדולים.

עיצוב מטבח כפרי: הכי מיוחד שיש

כולם יודעים פחות או יותר מהו עיצוב כפרי ואיזה קווים מאפיינים אותו.   מטבח כפרי מתאפיין בעיקר בצבעים שלו ובסוג החומרים – בגדול, אלו הם המאפיינים השכיחים שמבדילים בין עיצובים שונים באופן כללי. בעוד מטבח מודרני מאופיין בשילוב ברזל וזכוכית, לרבות חיפוי זכוכית, מטבחים כפריים מעוצבים בעיקר מחומרים חמים כמו עץ ואריחי קרמיקה. הצבע הדומיננטי במטבח כפרי יהיה חמים יותר ויתאים מאוד לצבע העץ, אך הגוונים נעים בטווח רחב שבין בהיר לכהה.

להתרשמות ממגוון מטבחים מעוצבים דגמי 2019 – לחצו כאןמטבח כפרי מעוצב רוכשים רק במרסלו אומנות הריהוט!

למה יש לשים לב בבחירת העיצוב של מטבח כפרי?

אין ספק שעיצוב מטבח כפרי יכול להיות המתאים ביותר עבורכם, אך חשוב מאוד לבחור אותו בחכמה. יש אנשים שבוחרים את המטבח רק כי הוא נראה להם יפהפה באולם התצוגה או באתר האינטרנט, אך הם לא חושבים על ההתאמה לבית שלהם. אם הבית שלכם מעוצב בעיצוב מודרני, תצטרכו לחשוב פעמיים לפני שתרכשו מטבח כפרי. מטבחים ברמה גבוהה ניתן לקבל בכל עיצוב והדבר החשוב ביותר הוא ההתאמה לעיצוב הקיים או בחירת קווי עיצוב דומים לכל החלל. זה חשוב הן במעבר לבית חדש והן בהחלפת מטבח בבית קיים.  אם מטבח כפרי תואם את העיצוב הכללי, הרי שזכיתם, כי מדובר באחד הסגנונות היפים.

מטבח כפרי בהתאמה אישית דגמי 2019 חדשים!

 מהו מטבח כפרי ברמה גבוהה?

מטבח כפרי ברמה גבוהה הוא קודם כל מטבח שעשוי מחומרים איכותיים. במטבח כפרי יכולות להיות משולבים גם חומרים שונים כמו זכוכית ואבן ולא רק עץ, והנקודה החשובה היא איכות החומרים. המשוואה מאוד פשוטה – חומרים עמידים מקנים מטבח עמיד, ומטבח עמיד הוא מטבח איכותי שמשתלם להשקיע בו.

עם זאת, איכויותיו של מטבח לא נמדדות רק לפי העמידות או העיצוב, אלא גם לפי החדשנות והפרקטיקה. מטבח איכותי הוא מטבח מפתיע, כזה שיש בו שדרוגים שמגבירים את הפונקציונליות שלו ומעניקים ללקוח אפשרויות לשימוש נוח ונגיש יותר.

 מטבח כפרי ממרסלו – אומנות הריהוט

יש מטבחים כפריים ויש מטבחים כפריים של מרסלו אומנות הריהוט. אחרי צפייה בקטלוגים שלנו תבינו מהר מאוד מה ההבדלים, שיהיו רבים ומשמעותיים. הטכנולוגיה שאנו משתמשים בה ליצירת הרהיטים כה מדויקת עד כל שכל לקוח יכול לבחור את המטבח שלו בהתאמה אישית ובדיוק רב. המטבחים ברמה גבוהה ולא משנה באיזה עיצוב תבחרו. חדשנות ושירות הם ערכים חשובים אצלנו כחברה, אז אתם מוזמנים לעיין בקטלוג דגמי 2019 – הוא יפתיע כל אחד ואחת מכם.

ראיתם מטבח כפרי העונה לדרישות שלכם?
צרו איתנו קשר והגשימו חלום!