נגרות בהתאמה אישית

מרסלו נגרות בהתאמה אישית לפי דרישת הלקוח בעמוד זה תוכלו להתרשם ממגוון עבודות נגרות בהתאמה אישית שעשינו למגוון הלקוחות שלנו.

עבודות נגרות הן שם כולל למגוון רחב של עבודות מעץ, שיכולות להתאים לבית ולעסק. עבודות נגרות הן סוג של יצירה, בין אם מייצרים מטבחים מעוצבים שלמים ובין אם מדובר בספרייה בודדת אחת.  אלו עבודות נגרות בהתאמה אישית נפוצות במיוחד? מה היתרונות בהזמנה אישית ולמה כדאי לבחור במרסלו אומנות הריהוט – קבלו תשובות.

נגרות בהתאמה אישית דגמי 2019 - מרסלו אמנות הריהוט

מטבחים מעוצבים כדאי לעשות בהתאמה אישית

כשמדברים על עבודות נגרות בהתאמה אישית, לא פעם הכוונה היא לפריטים בודדים. ארונות אמבטיה כולל ארונות אמבטיה תלויים, ספריות, שולחנות עבודה, פינות אוכל שולחנות סלו, שידות ועוד. כמובן שייצור רהיטים כאלו דורש עבודה מקצועית אך בסופו של דבר מדובר בעבודות מהירות ופשוטות יותר. לצד עבודות נגרות אלו לעתים עולה הצורך לייצר מטבח שלם ללקוח. זו כבר משימה מורכבת שיש בה מקום רב יותר לטעויות. מטבחים מעוצבים מיוצרים בכל יום ויום והם כוללים ארונות בהזמנה אישית, שילוב של זכוכיות ברהיטים, פרזולים מיוחדים לפי טעם הלקוחות וגם התאמה למוצרי החשמל המיועדים להצבה במטבח.

מטבחים מעוצבים בנגרות אישית

מה היתרונות בהתאמה אישית?

בין אם אתם מחליטים לבחור מטבחים או כל רהיט אחר בהתאמה אישית, לבטח תרוויחו מכל הבחינות. ראשית, אתם יכולים להגביל את התקציב שלכם. לא תצטרכו לצאת מגדרכם רק כי מצאתם רהיט מתאים באולם התצוגה. לעתים אנו מוצאים שולחן עבודה או ארונות מטבח מתאימים אך יקרים מאוד, כאשר בפועל היינו יכולים לוותר על כמה אלמנטים כדי להוזיל את מחירם. כמו כן, כשבוחרים רהיט בהתאמה אישית ובעיקר כשמדובר בהזמנה גדולה וחשובה כמו מטבח, אפשר לבחור את הפונקציונליות בהתאמה מושלמת: למשל, הצבת מוט תלייה בארון, מגירות, ציר מסתובב ועוד פתרונות אחסון יעילים.

עבודות נגרות בהתאמה אישית - מרסלו אומנות הריהוט

ארונות בהזמנה אישית – לא צריך להתפשר

כשמזמינים ארונות בהתאמה אישית, אפשר לצפות לכך שהם יהיו איכותיים ועמידים. כמובן שגם העיצוב חשוב במיוחד – הרי הלקוח מזמין רהיט בהתאמה אישית כדי שלא יצטרך להתפשר, ולכן כל התאמה מתחשבת גם בצד העיצובי. עם זאת, עיצוב יפהפה ככל שיהיה לא יהיה בעל ערך לאורך זמן אם החומרים לא ייבחרו בקפידה ויהיו עמידים לטווח ארוך. ציפויים מתקלפים, ארון עץ שמתנפח, שולחנות שנשרטים בקלות – על כך לא מתפשרים.

על איכות לא מתפשרים - ארונות בהזמנה אישית - מרסלו אומנות הריהוט

כאשר זה נוגע לרהיטים ואלמנטים עיצוביים בולטים לבית ולעסק, לכל אחד יש את רשימת הדרישות שלו, וזאת מתוך מטרה ליצור רהיטים אשר ישתלבו בצורה הרמונית ויפה עם העיצוב הכולל של הבית וכמובן, יספקו מענה על מלוא הצרכים הפונקציונאליים.
זאת כנראה הסיבה העיקרית בגינה יותר ויותר אנשים מגיעים למסקנה כי עבודות נגרות בהזמנה אישית יספקו את המענה הטוב ביותר על הציפיות הללו.

השימוש בעץ זכוכית ואלומיניום


עבודות נגרות בהזמנה אישית יכולים לכלול שילוב של מספר חומרים איכותיים, אשר יחדיו יצרו תוצאה ייחודית ומרשימה.
כך יוצא שאומנם עץ מהווה את חומר הגלם הפופולארי ביותר כיום בעולם הריהוט, אך בכדי לקבל תוצאה מרשימה ואיכותית יותר ניתן ורצוי לשלב את העץ עם חומרים נוספים כמו זכוכית – לדוגמא, אם מעוניינים בספרייה סגורה ניתן ליצור דלת מזכוכית כאשר יתרונותיה באים לידי ביטוי גם בהיותה אלמנט דקורטיבי וגם בעצם היותה שקופה – מה שיאפשר לראות את תכולת הספרייה.

הדרישות והחומרים המעולים


עבודות נגרות בהזמנה אישית אשר מתבצעות על ידי מקצוענים בתחום, מבטיחות שכל החלומות, הדרישות והרצונות יבואו לידי ביטוי בתוצאה המוגמרת – הרהיטים אותם אתם מזמינים.
כמובן, שבטרם הפנייה לבעל המקצוע חשוב שתבינו עם עצמכם מה אתם בדיוק רוצים ואל תתביישו להיוועץ בנגרים לגבי דברים שאתם לא בטוחים לגביהם – תכנון מקדים והבנת הדרישות והצרכים, תאפשר לכם ליהנות מתוצאות משביעות רצון.
יתרון נוסף של עבודות נגרות בהזמנה אישית טמון בהקפדה על עבודה עם חומרים איכותיים במיוחד – אתם תהיו שותפים בהליך העבודה וכחלק מכך, תוכלו ליהנות משיקוף מלא לגבי סוג החומרים בהם נעשה שימוש לצורך יצירת הרהיטים ויתרונותיהם על פני חומרים אחרים.

מה חשוב לדעת?

כל אדם אשר מעוניין לרכוש רהיטים, יהיה מעוניין שאותם הרהיטים ישרתו אותו נאמנה במשך שנים ויספקו עבורו מענה על מלוא הדרישות והצרכים.
מהסיבה הזאת, יותר ויותר אנשים בוחרים לא להתפשר על איכות ולבחור בעבודות נגרות בהזמנה אישית – מתוך ידיעה שעבודות אלו ייקחו בחשבון את טעמם האישי, את ההתאמה לסגנון העיצוב הקיים בבית וכמובן גם נושאים הקשורים לפרקטיות ולאיכות.
בכדי ליהנות מכל שורת היתרונות הטמונה בהזמנת עבודות נגרות בהתאמה אישית, חשוב כאמור להבין תחילה מהן אותן הדרישות – צבעים, חומרים, צורת החלוקה, טקסטורות מיוחדות, שילובים של מספר חומרים וכו' – כאשר ניתן לנסות ולבחון דוגמאות של רהיטים מיוחדים מהסוג המבוקש ולקחת מהם רעיונות.
בשלב הבא, אפשר להגיע לנגריה עם כל הפרטים לגבי הרהיטים בהם אתם מעוניינים ובמידה ובחרתם בנגרים מנוסים ומקצועיים, אתם עתידים כאמור, לקבל בסופו של דבר רהיט אשר יענה על כל הדרישות ואף יפתיע לטובה.

השירות שיעלה אצלכם חיוך

אם נראה לכם שקשה לבחור עבודות נגרות בהתאמה אישית כי זה יתבע מכם מעורבות גדולה מדי, אנו במרסלו נוכיח לכם שאפשר ליהנות מהתהליך. תוכלו ליהנות מכך שאתם מייצרים מהדמיון שלכם את הרהיט שתמיד חלמתם עליו, ואנחנו מגשימים את חלומכם. מטבחים מעוצבים שאתם עיצבתם בעצמכם, ספריות שמתאימות לכם כמו כפפה ליד וכל רהיט אחר לכל פינה בבית, כולם יהפכו מדמיון למציאות אם תחברו אלינו במרסלו אומנות הריהוט. השירות שלנו מפתיע כל לקוח ובהחלט מעלה חיוך לאורך כל התהליך.

אז אם גם אתם מעוניינים ליהנות מכל היתרונות אשר טמונים בעבודות נגרות בהזמנה אישית אתם מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם מרסלו אומנות הריהוט.

ראיתם עבודות נגרות בהתאמה אישית העונה לדרישות שלכם?
צרו איתנו קשר והגשימו חלום!