ארון שירות מעץ

במרסלו אומנות בנגרות תמצאו מבחר ארונות מטבח וארונות שירות מעץ שיעזרו לכם לארגן את המטבח שלכם! כנסו והזמינו עוד היום ארון שירות מעץ 2 דלתות, דלת אחת למטבח!

ארון שירות מעץ טומן בחובו מגוון רחב של יתרונות, ראשית כל מדובר בארון שהינו בדרך כלל צר במיוחד וארוך, כך שהוא לא תופס מקום רב בחלל, וניתן למקם אותו בכל מקום – במרפסת כביסה, בין החדרים, בגינה, בגג ובמקומות אחרים.

ארון שירות מעץ מיועד לאחסון של כל סוגי הפריטים: הוא יכול לאחסן מצעים לצד קופסאות שימורים ועוד..

ארון שירות מעץ בהתאמה אישית - מרסלו אומנות הריהוט

סגנון עיצוב ארונות שירות מעץ


כל מי שתר אחר ארונות שירות מעץ עתיד לגלות שהאפשרויות העיצוביות אשר מוצעות לו הינן רבות ונבדלות אלו מאלו בפרמטרים כמו: גודל הארון, מספר הדלתות, האם הוא כולל מגירות או מגיע בלעדיהן, האם הוא מכיל מדפים או לאו וכדומה.
כמובן, שגם מבחינת הנראות של הארון האפשרויות הן רבות, כאשר ניתן לבחור בארון שירות מעץ בצבע הטבעי של העץ או בארון צבעוני וכמובן, להתאים את העיצוב לעיצוב הכללי של החלל עבורו הוא מיועד.

בטיחות

ארון שירות מעץ יהיה ברוב המקרים גבוה וצר ולכן, בחירת ארון שהינו קל יחסית כמו ארון שירות מפלסטיק לדוגמא, יכול לעלות חשש לגבי נושא הבטיחות והיציבות של הארון. לכן, חשוב לבחור ארון שירות שעשוי מעץ איכותי – עץ מלא לדוגמא ולוודא שהחומר הנבחר יהיה חזק ויציב במיוחד. כמובן, שחשוב לבחור בצורה נבונה את המיקום של הארון מתוך מחשבה לשמור על רמת בטיחות מקסימלית.

פונקציונליות

ארון שירות מעץ יכול לשרת אותנו למגוון רחב של מטרות לדוגמה, לאחסון כלי עבודה או לאחסון מפות ואביזרים לשבתות וחגים, כמובן רשימת סוגי הפריטים אשר יכולים להיות מאוחסנים בארון עודנה ארוכה.
מכיוון שהאפשרויות הפונקציונאליות הן רבות כאשר ניתן לבחור האם להרכיב מדפים או מגירות בארון ובמידה וכן אז כמה ובאיזה עומק.
מהסיבות הללו, בטרם הזמנת ארון שירות מעץ, כדאי לעשות חושבים ולתכנן מה לאחסן באותו הארון.

פרקטיקה

אומנם כיום ארונות שירות מעץ יכולים להגיע במגוון רבים של עיצובים וחלקם אף מרשימים במיוחד. יחד עם זאת, מכיוון שבמקרים רבים ארון שירות מוצב בגינה, חצר, מרפסת או חללים אחרים בהם חשוב לוודא שהארון מחד לא יפגע במראה החלל ומצד שני חשוב שהוא יהיה זמין ונגיש ושיתאפשר להוציא או להכניס אליו דברים בצורה פשוטה ונוחה.

טיפים

  • אחסון – ארון שירות מעץ מהווה פריט אחסון אופטימלי. חשבו בטרם הזמנת הארון לאלו סוגי פריטים בבית שלכם לא מצאתם פתרון אחסון ותכננו שהארון הנבחר יתאים לאחסון הפריטים המדובר וגם ימוקם בהתאם.
  • תקציב – טווח המחירים של ארונות שירות הינו רחב ומושפע מפרמטרים כגון: סוג העץ, גודל הארון ומידת ההשקעה בעיצוב. מומלץ לתכנן את העיצוב בהתבסס על הדרישות וההעדפות שלכם בנושא.

אם גם אתם מעוניינים בארון שירות מעץ ולא מעוניינים להתפשר על איכות, נראות או פונקציונאליות, ב"מרסלו אומנות הריהוט" תוכלו ליהנות מארון שירותי אשר יותאם למלוא הדרישות והצרכים שלכם.