ארונות אמבטיה תלויים

מחפשים ארונות אמבטיה תלויים? במגוון עיצובים ושלל צבעים וסגנונות מיוחדים באתרנו תוכלו למצוא ארון אמבטיה תלוי עם כיור מונח, להתרשמות מהארונות שלנו דגמי 2019!

ארונות אמבטיה תלויים בהתאמה אישית

כמעט בכל חדר אמבטיה יש ארון אמבטיה, אך החוכמה היא לא רק להציב ארון אלא בעיקר להתאים ארון לחלל החדר. מן הסתם, אם אתם מחפשים ארון אמבטיה לבטח נתקלתם בהתלבטות אם כדאי לבחור ארונות אמבטיה תלויים. מה היתרונות שלהם? האם הם בטוחים? הנה כל הפרטים.

מהם ארונות אמבטיה תלויים?

ארונות אמבטיה תלויים אינם דומים לארונות רגילים שמונחים על הרצפה. בדרך כלל הם יהיו ארונות אמבטיה קטנים וקצרים יותר מבחינת גובהם. מכאן למעשה אפשר להבין את היתרון הראשון שלהם: הם חסכוניים מאוד במקום. ארונות אלו מחוברים אל הקיר על ידי הברגה המתבצעת במקצועיות על ידי המתקינים, בדרך כלל מטעם החברה שבה רכשתם את הארון.

עיצוב מרווח ועדין יותר

נכון להיום בעידן המודרני ארונות אמבטיה מעוצבים ותלויים עשויים לשדרג את חדר האמבטיה שלכם. כאשר מותקן באמבטיה ארון תלוי, העיצוב הופך להיות עדין יותר, והתחושה שתתקבל תהיה מרווחת יותר כיוון שהארון לא חוסם את הרצפה. בנוסף, יש אפשרות להשתמש בחלל שנוצר מתחת לארון אם תמצאו לו שימוש הולם כמו הנחת סל כביסה דקורטיבי לדוגמה או משקל דיגיטלי. עיצוב עדין ואלגנטי יכול להתקבל בדרך של בחירה מתוך דגמים רבים של ארונות אמבטיה תלויים מעוצבים.

עמידות טובה לאורך זמן

לבחירה של ארון אמבטיה תלוי יש עוד יתרונות מלבד העיצוב, שעליו נדמה כי אין עוררין. אפשר להבין כי מטבע הדברים ארון אמבטיה חייב להיות רהיט עמיד מאוד, שכן הוא מוצב בחדר רטוב במיוחד. ארונות אמבטיה קטנים או גדולים, רחבים או צרים, כאשר הם תלויים העמידות שלהם תשתפר פלאים. המים שיוצאים מהמקלחון או מווילון האמבטיה שלכם לא יגיעו לארון בכל מקרה, ולבטח לא יצטברו במרווח בינו לבין הרצפה, מה שיגרום לפחות הישחקות ובלאי. כמו כן, קל יותר לשטוף ולנקות את חדר האמבטיה כאשר הארון תלוי, וככלל זו נוסחה לעמידות משופרת.

מה צריך לזכור לפני הרכישה?

לפני רכישת ארונות אמבטיה תלויים חשוב לבדוק פרטים שונים. האם יש אחריות על הארון? מהו זמן האספקה? מה אפשרויות פריסת התשלומים? האם מדובר בחברה מנוסה שאפשר לסמוך עליה? כשאתם בוחרים במרסלו אומנות הריהוט, התהליך יהיה מהיר ונטול מדאגות. אנו במרסלו אומנות הריהוט פועלים בתחום כבר שנים רבות ותמיד בוחרים את החומרים הכי טובים ומספקים עסקה בטוחה מכל הבחינות. אנו מציעים ללקוחותינו ארונות אמבטיה תלויים איכותיים, לרבות ארונות אמבטיה לפי מידה ובהתאמה אישית. כל התקשרות איתנו כוללת התקנה מקצועית עם אחריות מלאה, כך שתוכלו להיות רגועים ושלמים בבחירתכם.

ראיתם ארונות אמבטיה תלויים העונה לדרישות שלכם?
צרו איתנו קשר והגשימו חלום!