ארונות מטבח

חולמים על ארונות מטבח? החלק המרכזי בחלל המטבח? מרסלו אמנות הריהוט מציג ארונות מטבח מעוצבים: עיצוב ארונות מטבח עליונים מעוצבים בהתאמה אישית!

קטלוג ארונות מטבח דגמי 2019 חדשים

איך לעצב ארונות מטבח

המטבח הוא אחד החללים החשובים בבית. הוא מאפשר לנו לבטא את עצמנו בבישול או באפייה, והוא מקום מפגש משפחתי יום יומי או אחת לכמה זמן. המטבח הוא המקום בו באה לידי ביטוי היצירתיות והתשוקה שלנו (או לפחות של מי שאוהב את העבודה במטבח) והוא צריך להיות קודם כל נוח אבל כמובן גם מעוצב. עיצוב ארונות מטבח הוא אומנות בפני עצמה מכיוון שהם אלו שחשופים בפנינו ובפני כל מי שנכנס למטבח. הנה קצת מידע שיכול לסייע בעיצוב נכון.

ארונות מטבח מעוצבים

ארונות מטבח מעוצבים צריכים להיות כאלו שישדרו לנו את האוירה שאנו רוצים שתהיה במטבח. הם יכולים להיות בעלי מראה כפרי אותנטי, ארונות מעץ עם גימורים ועיטורים מיוחדים או כאלו שמתכתבים עם העידן המודרני, עם צבעים קרים ומשדרים טכנולוגיה ורצינות. ארונות מטבח מעוצבים יפרשו את חסותם על פני המטבח כולו והם יתנו את הטון העיצובי שישלוט במטבח.

ארונות מטבח עליונים

הייחודיות של ארונות מטבח עליונים הוא בכך שהם משמשים יותר לאחסון ארוך טווח ופחות לאחסון חפשים וכלים שצריכים להיות לנו לנגישים. הם יכולים להיות בעלי עיצוב מקורי ולענות על משאלת לב צבעונית ישנה שיש לנו, הם יכולים להיות מיוחדים יותר בעיצובם ופחות שגרתיים, והם אינם תלויים במשטח כלשהוא כך שניתן להחליף אותם בקלות יחסית. אפשר להוסיף להם זכוכית סבתא או להניח עליהם רשת ברזל, אפשר להחליט שהם יהיו פתוחים ואפשר לדאוג שהם יהיו סגורים. המשחק איתם הוא הרבה יותר גמיש.

הנוחות והאיכות לפני הכל

עם כל הכבוד לעיצוב המטבח ויש הרבה כבוד ששמור לו, המטבח צריך להיות פונקציונאלי ולכן הנוחות והאיכות לפני הכל. בבואכם לעצב את המטבח שלכם, אתם צריכים קודם כל להבין מהם הצרכים שלכם ומהם ההרגלים שלכם במטבח. אתם צריכים לוודא שכל ארון או מדף ישרתו אתכם בצורה הטובה ביותר.

בואו לקבל סיוע מהטובים ביותר בתחום

אם אתם רוצים לרכוש מטבח חדש או רק ארונות, אתם צריכים את הטובים ביותר והטובים ביותר זה "מרסלו אומנות הריהוט". ב"מרסלו אומנות הריהוט" תקבלו קודם כל יחס אישי ונעים ומעבר לכך, תקבלו מענה מקצועי ואיכותי על כל שאלה. העבודה היא מחומרי הגלם הטובים ביותר ומתבצעת ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

 

ראיתם ארונות מטבח מעוצבים בהתאמה אישית העונה לדרישות שלכם?
צרו איתנו קשר והגשימו חלום!