ארון מטבח כפרי

מחפשים ארון מטבח כפרי מעוצב בהתאמה אישית? חולמים על ארון מטבח בסגנון כפרי? מרסלו אומנות בנגרות מציג בפניכם מבחר ענק של ארונות למטבח דגמי 2019 חדשים!

ארון מטבח כפרי כאלמנט מרכזי

ארונות מטבח מהווים אלמנט מרכזי בעל השפעה גבוהה ביותר על עיצוב המטבח.
חשיבות הנראות של ארונות המטבח אף עולה כאשר מדובר בארונות למטבחים כפריים.
מטבחים כפריים מתאפיינים בשימוש נרחב בעץ – על מנת ליצור את התחושה החמימה והרומנטית המאפיינת את המטבחים הללו ולכן, חשיבות בחירת הארונות והדלתות הינה גבוהה במיוחד ובעלת השפעה רבה על הנראות הכללית, התחושה והאווירה במטבח.

להתרשמות מקטלוג ארונות מטבח מעוצבים בהתאמה אישית

ארון מטבח כפרי בהתאמה אישית - רוכשים רק במרסלו אומנות הריהוט!

החלק העיקרי בחלל המטבח

ארון מטבח כפרי מהווה כאמור את החלק העיקרי במטבח וזה נכון גם במטבחים קטנים וגם במטבחים גדולים. כיום, המטרה בעת בחירת ארונות מטבח כפריים היא מצד אחד ליהנות מהתחושה החמימה המשולבת במשפחתיות ואולי גם באווירה נוסטלגית נעימה, בשילוב עם הטכנולוגיה המתקדמת והפרזול החדשני והאיכותי וזאת על מנת להבטיח תוצאה מרשימה אשר תענה על מלוא הדרישות והציפיות. אין ספק, מטבח כפרי מעוצב הינו המטבח המושלם מעבור המשפחה להענקת תחושה חמימה של בית.

באלו חומרים נהוג להשתמש לייצר ארונות?

החומר הדומיננטי במטבחים כפריים הוא העץ על סוגיו השונים, כאשר העץ הוא בכל כוח ליצור תחושה טבעית וחמימה.
יחד עם זאת נהוג לשלב עם ארון מטבח כפרי מעץ גם פרזולים ייחודיים עם מתכות שונות, על מנת להעניק למטבח הכפרי אופי ייחודי.
כמובן, שקיימים מגוון רחב של סוגי עצים המתאפיינים בתכונות שונות ובנראות שונה, כך שמומלץ להכיר בשלב הראשון את סוגי העצים השונים בהם נעשה שימוש לצורך המטרה ואת תכונותיהם ובהתאמה לבצע את הבחירה מתוך ההיצע הנרחב של אפשרויות.

3 שלבים לתכנון נכון של ארונות מטבח כפריים

כאשר מדובר בבחירת ארון מטבח כפרי לתכנון הראשוני תהיה השפעה רבה על התוצאה ומהסיבה הזאת מומלץ לבצע את התכנון בצורה מסודרת ועל פי השלבים הבאים:

בסיס – בחירת סוג העץ לארון המטבח, החלטה לגבי שילוב של פרזולים ובמידה וכן איזה, סוג הידיות – תוך דגש הן על נוחות ועל הנראות.
אלמנטים נוספים אשר יהוו חלק בלתי נפרד מתכנון בסיס המטבח הם: גובה, עומק הארונות, נעילה בטיחותית ועוד..

חלוקה ואחסון – תכנון החלוקה והאחסון תלויים בצורה משמעותית בהרגלי השימוש ובצרכים הפרטניים של דיירי הבית. כדאי להשקיע מחשבה במה אתם מעוניינים לאחסן בארונות, האם יש צורך במחיצות, מגירות נשלפות או נישות ייעודיות ואלו אלמנטים יכולים לטמון בחובם נגישות נוחה לתכולה.

עיצוב – כאמור, לארון מטבח כפרי יש תפקיד מרכזי ביצירת הסגנון העיצובי של המטבח והשפעה רבה על האווירה. לכן, חשוב תחילה ללמוד את המאפיינים של מטבחים כפריים לדוגמא: עיטורים ודוגמאות, פתרונות אחסון רבים ועוד.. כמובן, שהאפשרויות העיצוביות במטבחים כפריים הן רבות וחשוב לברור מתוכן את אלו שיש לכם אליהם העדפה וחיבור אישי.

אם גם אתם מעוניינים בארון מטבח כפרי אשר יענה על כל דרישותיכם – החל מבסיס איכותי העונה על הדרישות הפרטניות, דרך פתרונות אחסון חכמים ונוחים ועד לעיצוב מרשים חמים ונעים אתם מוזמנים ליצור קשר עם "מרסלו אומנות הריהוט".

ראיתם ארון מטבח מכפרי העונה לדרישות שלכם?
צרו איתנו קשר והגשימו חלום!