ארונות מטבח עליונים

חולמים על ארונות מטבח עליונים? הלב המרכזי בחלל המטבח? מרסלו נגרות מציג ארונות מטבח מעוצבים: עיצוב ארונות מטבח עליונים מעוצבים בהתאמה אישית

כל מי שמחפש אחר ארונות מטבח עליונים עתיד לגלות מגוון רחב של אפשרויות הבאות לידי ביטוי בסגנונות עיצוביים שונים: כפרי, מודרני, קלסי ועוד.. חומרים שונים, גדלים שונים ורמת גימור שונה. המטרה אותה יציב כל מי שמחפש אחר ארונות מטבח עליונים תהיה למצוא ארונות אשר יענו על התקציב שלו כמו גם על מלוא הדרישות והצרכים שלו בנושא.

חדרי ארונות מעוצבים

סוגי ארונות מטבח עליונים

השלב הראשון בבחירת ארונות מטבח עליונים יהיה להכיר את הסוגים הקיימים ולבחור מתוכם את הסוג המתאים. ככלל רוב ארונות המטבח העליונים יהיו בעומק של כ-30 ס"מ אך לא מדובר בנתון שהינו חד משמעי, מכיוון שישנם מקרים בהם ניתן יהיה להגדיל את עומק הארון לעד כ-40 ס"מ.  הסוגים העיקריים של ארונות מטבח הם ארונות הזזה, ארונות עם ידיות וארונות זכוכית.

טיפים לבחירת ארונות מטבחים עליונים


בעת בחירת ארונות מטבח עליונים מומלץ לשים דגש על מספר פרמטרים אשר יסייעו את ביצוע הבחירה הנכונה:

  • הבנת הצרכים והדרישות – מומלץ להיחשף לכמה שיותר דוגמאות, חידושים וסגנונות עיצוביים על מנת להבין בסופו של דבר לקבל את התמונה המלאה לגבי הדרישות שלכם מאותם ארונות..
  • הגדרת תקציב – בטרם הגדרת התקציב, כדאי לקחת בחשבון שמחיר הארונות מושפע משורה ארוכה של פרמטרים ובין היתר איכות החומרים ורמת הגימור. לכן, בטרם הגדרת התקציב כדאי להבין מה ניתן לקבל תמורתו.
  • אחסון – מומלץ לתכנן מבעוד מועד מה אתם מעוניינים לאחסן בארונות המטבח העליונים ובהתאם לקבל החלטה גם לגבי עומק הארונות וגם לגבי אופן החלוקה.

ארונות מטבח עליונים כאלמנט עיצובי במכלול המטבח

לארונות מטבח עליונים תהיינה השפעה רבה על עיצוב המטבח מכיוון שהם מהווים כאלמנט בולט ומרכזי.
המטרה תהיה כמובן לוודא שהם ישתלבו בצורה הרמונית עם סגנון עיצובי הכולל של המטבח – במקרים מסוימים ניתן לשלב שני סגנונות עיצוביים קרובים ועדיין לקבל תוצאה יפה והרמונית, אך כאמור, מומלץ להתייחס לכך בהליך התכנון.

חברה אשר מתמחה בייצור מטבחים וארונות למטבח בהתאמה אישית, תוכל לדאוג למתן מענה על הצורך הזה.

פרקטיקה


מעבר לבחירת ארונות מטבח מעוצבים ומרשימים חשוב לשים דגש גם על נושא הפרקטיקה ולכן, מומלץ לקחת בחשבון שיקולים כגון: התאמת הארונות לגובה בני הבית – או לפחות לאלו מבני הבית אשר אמורים להשתמש בהם. ידיות נוחות – המטרה תהיה לאפשר נגישות נוחה ומהירה לתכולת הארונות ולסוג הידיות יהיה השפעה רבה על נושא זה ולכן חשוב לבחור את הידיות בקפידה.
כמובן, שגם את נושא האחסון חשוב לקחת בחשבון ולבחור את העומק וצורת החלוקה בהתאם.

אם גם אתם מחפשים אחר ארונות מטבח עליונים ב"מרסלו אמנות הריהוט" תוכלו ליהנות ממענה מקצועי, איכותי ואישי על כל הדרישות והצרכים שלכם.
הנגרייה מספקת שירות אישי ומתמחה בהכנת ארונות מטבח איכותיים בכל הסגנונות העיצובים. לכל הפרטים מוזמנים ליצור קשר עם הנגרייה.

ראיתם ארון מטבח עליון העונה לדרישות שלכם?
צרו איתנו קשר והגשימו חלום!