מטבח מודרני

חולמים על מטבח מודרני? מרסלו אמנות הריהוט מציג מטבחים מודרניים מעוצבים: עיצוב מטבחים מודרניים מעוצבים בהתאמה אישית, עיצוב מטבחים קטנים וגדולים.

מטבחים בסגנון מודרני בהתאמה אישית

להתרשמות מהמטבחים דגמי 2019 שנבנו בנגרות בהתאמה אישית

מהו עיצוב מטבח מודרני?

מטבח מודרני הוא אחד המטבחים הנחשקים ביותר. בשונה ממטבחים כפריים שמחזירים אותנו שוב ושוב לסגנון הווינטג', מטבח בסגנון מודרני משדר עכשוויות בכל היבט – בעיצוב שלו וכן בפונקציונליות. מטבחים מודרניים מעוצבים מאופיינים כמעט תמיד בצבעים קרים ולעתים אף בניגודיות צבעים ומשחקים בין שחור ולבן. זאת בשונה ממטב כפרי המאופיין בצבעי עץ טבעיים וחמים.  עיצוב המטבח המודרני כולל בדרך כלל חומרים כגון ברזל, אבן וזכוכית, מה שתורם הן ללוק ההייטקיסטי – מודרני שלו והן לעמידותו.

כיצד נבחר מטבח מודרני?

אז הבנו למה כדאי לבחור במטבח מודרני? כי הוא מעוצב, חדשני, עמיד וכמובן פונקציונלי, מה שחשוב מאוד  לבשלנים שבינינו. עם זאת נשאלת השאלה כיצד נבחר את המטבח המתאים. מטבחים מודרניים יכולים להיות שונים מאוד זה מזה ואתם יכולים ללכת בקלות לאיבוד במהלך החיפושים אחר זה שיתאים לכם. עיצוב מטבחים מודרניים יכול להיות מגוון מאוד ואי אפשר להכליל את כל הסגנונות תחת המילה 'מודרני'. מיד נציג את הדרך הנכונה למימוש חלומכם.

 צריך לחשוב על הכל – לא רק על הקונספט המודרני

כשבוחרים מטבח מודרני או מטבח בכל סגנון אחר, תמיד צריך לחשוב על ההתאמה לחלל הקיים, בין אם מדובר על צבעי קירות המטבח, הפריטים בסלון הצמוד למטבח, או מוצרי החשמל למטבח שרכשתם או שתרכשו. אין ספק שיש צורך לשקול היטב גם את השימושיות של המטבח ועד כמה הוא יהיה נוח לכם ולכל המשפחה. לצד כל אלו יש גם נתונים יבשים שאתם חייבים לשקול ולהשוות. למשל, מה המחיר שמוצע לכם על מטבח מודרני מסוים ביחס למטבח אחר או למחירי חברה אחרת? האם יש אחריות על המטבח? עד כמה החומרים שלו עמידים? האם הם עומדים בתקנים? ומה לגבי ההובלה וההרכבה? כל המידע הזה צריך להיות שקוף וגלוי, בדיוק כמו שקורה אצלנו במרסלו אומנות הריהוט.

המטבחים שחלמתם עליהם כבר כאן במרסלו אומנות הריהוט

בחירת מטבח מודרני, כמו זה שתמיד חלמתם שיהיה לכם, יכולה להיות מאוד מציאותית עבורכם כיום. כשתגיעו אלינו למרסלו – אומנות הריהוט, יחד נבצע אפיון למטבח מודרני ברמה גבוהה, תוך השקעת מחשבה בכל הפרטים עד המזערי ביותר. בהמשך, בזמן שתעבדו במטבח עצמו, תבינו שמישהו במרסלו חשב על הכול. אתם מוזמנים להגיע ולעשות צעד ראשון בבחירת מטבח מודרני עם צוות מנוסה ואדיב, שיעניק לכם שירות אישי לאורך כל הדרך, כולל ייעוץ והכוונה במלוא הסבלנות וההקשבה.